19 maja, 2024

Współpraca

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z nami! Współpraca to dla nas szansa na tworzenie wartościowych relacji i wspólnego działania w dziedzinie e-learningu, szkoleń i samorządu. Poniżej znajdziesz informacje na temat możliwości współpracy oraz sposobów kontaktu.

1. Gościnne publikacje

Zapraszamy do nadsyłania artykułów gościnnych związanych z tematyką naszego bloga. Jeśli posiadasz ciekawe spostrzeżenia, doświadczenia czy wiedzę z zakresu e-learningu, różnych form szkoleń lub działalności samorządowej, chętnie opublikujemy Twój artykuł na EduSferze. Artykuły powinny być merytoryczne, wartościowe i dostarczać czytelnikom inspirujących treści.

2. Współpraca reklamowa

Oferujemy możliwość współpracy reklamowej dla firm, platform e-learningowych, organizatorów szkoleń oraz innych podmiotów związanymi z edukacją i samorządem. Reklama na naszym blogu może obejmować sponsorowane treści, promocje, recenzje produktów czy usług związanych z naszą tematyką. Jesteśmy otwarci na kreatywne rozwiązania dostosowane do potrzeb partnerów.

3. Recenzje i rekomendacje

Jeśli posiadasz kursy e-learningowe, szkolenia, ebooki lub inne wartościowe zasoby edukacyjne, które chciałbyś/chciałabyś zaprezentować naszym czytelnikom, skontaktuj się z nami. Jesteśmy zainteresowani recenzowaniem i rekomendowaniem treści wysokiej jakości, które pomogą naszej społeczności rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę.

4. Webinary i wykłady

Jesteśmy otwarci na organizację webinariów, wykładów lub warsztatów online z naszą społecznością. Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie e-learningu, szkoleń lub samorządu i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

5. Inne formy współpracy

Jeśli masz inne pomysły na współpracę, które nie zostały wymienione powyżej, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy elastycznymi partnerami i zawsze rozważamy nowe inicjatywy.

Kontakt w sprawie współpracy

Aby omówić szczegóły współpracy, zapytania o cennik lub w razie pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres: wspolpraca@platformae-learning.pl. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i dostarczyć pełne informacje.

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami! Wierzymy, że wspólnie możemy stworzyć wartościowe i inspirujące projekty, które przyczynią się do rozwoju edukacji i samorządu.

Z poważaniem, Zespół EduSfera